Акторка “95 кварталу”, яка потрапила до “Миротворця” після номера про Скадовськ, пояснила свої поїздки в окупований Крим: усе було законно

Новини

Комедійна українська акторка Ірина Гатун потрапила в гучний скандал на початку 2024 року через номер студії “Квартал 95” про дівчинку “сіськадовська”. Зрештою українці довідалися, що комедіантка має ще один скелет у шафі – вона неодноразово їздила до Криму вже після його окупації Росією. Утім, сама артистка в нещодавньому інтервʼю запевнила, що не бачить нічого поганого у своєму відпочинку, адже їздила на анексований півострів нібито законно.

Коментарі Гатун на цю тему оприлюднили на сайті “КП в Україні”. У розмові з журналістами в межах проєкту “Коротко про” зірка зауважила, що не розуміє, чому деякі співвітчизники її “гноблять”.

Так, після скандалу з номером, де “жартома” принизили мешканців Скадовська, користувачі мережі зʼясували, що Гатун відвідувала Крим у 2015, 2018 та 2019 роках. Акторка запевнила, що їздила до близької подруги, яка має проукраїнські погляди, проте не може виїхати з окупації через певні причини.

Акторка "95 кварталу", яка потрапила до "Миротворця" після номера про Скадовськ, пояснила свої поїздки в окупований Крим: усе було законно

“Я їздила туди, щоб підтримати близьку подругу, яка підтримує Україну, але через певні обставини змушена жити на тимчасово окупованій Росією території. Подруга тоді щойно народила дитину, до того ж дуже болісно сприйняла ситуацію з анексією. І через це в неї погіршилося здоров’я. Подруга зараз вже має двох дітей і не може виїхати з ними, вона постійно каже, що її там нудить, тому просила приїхати і допомогти”, – поділилася Гатун.

Акторка "95 кварталу", яка потрапила до "Миротворця" після номера про Скадовськ, пояснила свої поїздки в окупований Крим: усе було законно

blank

Комікеса запевняє, що не порушувала закону України під час своєї поїздки, тож не розуміє претензій зі сторони деяких українців.

В’їзд та виїзд на територію тимчасово окупованого півострова я здійснювала з українським паспортом через територію України – через офіційний контрольний пункт в’їзду-виїзду “Каланчак”. Виходить, що зараз люди гноблять мене, українку, за те, що я поїхала з українського боку з українським внутрішнім паспортом до нашого українського Криму”, – прокоментувала Гатун.

blank
Rate article