Активістка: Маємо з одного боку Бахмут і тисячі загuблuх, а з іншого – дерибанники лізуть на усі посади, щоб встигнути нажертися.

Новини

Таїса Гайда

Ещё сотку какую-то еб*нуть. Я думаю, мне 200 лямов до конца жизни хватит, и уехать в Азию!»
Давайте ще раз пройдемось по пунктах

У мережу викинули аудіо, яке підписане як розмова нардепів миколи тищенка та ігоря негулевського.
У аудіо останній розповідає, як очолить міністерство екології, напиляє 200 лямів і з’їбеться в Азії, де в офшорному банку відкриє рахунок і там його ніхто не знайде.

Скажете може бути фейк. Може і так але чому тоді екологічну інспекцію очолюють такі персонажі як на Закарпатті? Там екологічну інспекцію недавно очолив колишній працівник УЗЕ за прізвищем Банк.
Бо такі як цей “банк” і собі напиздять і начальству.

Чоловік на прізвище Михайло Банк відомий тим, що фігурує в кількох кримінальних провадженнях через будівництво дорогого готелю на землі з підробними документами у Буковелю.

За версією слідства, будучи начальником управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, він, зловживаючи службовим становищем, тиснув на місцеву владу та держлісгосп і таким чином отримав на близьких родичів та інших підставних осіб право власності для 26 земельних ділянок загальною площею 4,5 га в урочищі Вишня поблизу Буковелю.

Крадіжку землі Банком розслідують вже четвертий рік, підозру не оголошували
Тобто маємо з одного боку Бахмут і тисячі загиблих а з іншого – дерибанники лізуть на усі посади, щоб напиздити а потім “тіхонєчько уйті в лєс”, як говорив один відомий персонаж з партії “слуг народу”.

джерело

Rate article