“Абсолютний хаос”, – з’явилося нове відео розгрому ЗС РФ під Красногорівкою, у росіян паніка

Новини

В Інтернеті опубліковано нове відео розгрому російського штурму Авдіївки: епічні кадри від жовтня 2023 з’явилися у відкритому доступі тільки зараз.

У Мережі з’явилися нові кадри провального штурму російської армії позицій ЗСУ у районі Авдіївки у жовтні 2023 року. Відео, зняте під Красногорівкою, показує, як 31 окрема механізована бригада ЗСУ громить російські війська.

На кадрах видно, як російські сили, приховані досі, раптово атакують українські позиції. Зважаючи на все, це був їхній головний удар, спрямований на прорив оборони. Проте українські військові, виявивши стійкість, змогли відбити атаку. На опублікованих кадрах касетні боєприпаси ЗСУ потрапляють до центру колон російської техніки, сіючи хаос і паніку серед російських військових.

Техніка починає горіти, машини, що вціліли, розвертаються і їдуть у зворотний бік. Велика кількість російських військових, збившись у натовп, намагається відступати, проте снаряди падають просто в людську гущу.

Німецький військовий експерт, який пише в Twitter під ніком Tendar зазначає, що з того фатального дня росіяни не досягли стратегічних успіхів і змушені знову і знову повторювати лобові атаки, які неминуче призводять до загибелі великої кількості живої сили ЗС РФ.

Rate article