Росія продовжує спроби маніпуляцій громадською думкою українців і навмисно вводить в оману світову спільноту фейками про нібито зірваний обмін полоненими.
Про це у ході традиційного вечірнього звернення повідомив президент України Володимир Зеленський, пише «Дзеркало тижня».
Так, державний лідер зазначив, що РФ не дотримується досягнутих у Стамбулі домовленостей щодо гуманітарних питань, і це наочно демонструє реальну договороздатність Кремля.
“Російська сторона, як завжди, у своєму дусі – намагається і в цих питаннях розіграти якусь брудну політичну та інформаційну гру”, – заявив Зеленський.
Нагадаємо, днем раніше російські пропагандистські ресурси почали розповсюджувати брехливі новини про те, що українська сторона не з’явилася на обмін тілами загиблих військових, пов’язавши це з тим, що у Києві нібито не хочуть забирати прах бійців, щоб не виплачувати їх рідним фінансову компенсацію.