“Це значно потужніша історія, ніж ATACMS…”: Експерт 0цінив можливості успішно зарущеної української балістики. Більше в коментарях

Новини

У мирний час між успішними випробуваннями ракети та її появою у серійному виробництві може пройти значний період, а під час війни цей термін має бути короткий. Про це сказав військовий оглядач Денис Попович, коментуючи питання української балістики, передають Патріоти України.

“Треба взяти на озброєння, офіційно це провести. Отримати указ, після цього виділяється бюджет. Це можуть бути місяці. У військовому сенсі, я думаю, що це має бути дуже короткий термін… Зважаючи на те, коли німецька сторона казала про те, що найближчі тижні можуть бути розгорнуті перші зразки української далекобійної зброї, то можна припустити, що йшлося і про балістику. Я не стверджую, що це буде протягом тижнів. Але таку логіку проводжу”, – сказав Попович.

Експерт також розповів, що може стати ціллю для українських балістичних ракет, враховуючи, що під час випробувань вона подолала відстань у 300 кілометрів. “Це не Москва, не Московська область. Але прикордонні з Україною регіони – Курська область, Брянська, Воронезька. Це в радіусі ураження… Логістичні та військово-промислові обʼєкти… І 400 кілограмів бойова частина. Якщо не помиляюся, ATACMS мав 227 фунтів. Це десь 100 кілограмів. То це значно потужніша історія, ніж ATACMS… 400 кілограмів – це про нафтобазу відразу можна забути”, – додав Попович.

Rate article