На Харківщину та Донеччину надійшла американська зброя.
Українським Збройним силам вдалося зупинити наступ окупаційних військо Російської Федерації у Харківській області. Зокрема, завдяки зброї зі США.
Про це заявив аналітик німецького Bild Юліан Рьопке.
Зазначається, що просування російської армії застопорилося через 11 днів після переходу держкордону на півночі Харківської області.
Рьопке наголошує, що у напрямку села Липці росіяни залишаються у тих самих прикордонних селах, які їм вдалося захопити у перші три дні наступу.
Тим часом у районі Вовчанська тривають бої за місто. Втім, на його околицях також немає практично жодного поступу.
Автори Bild наголошують, що використання Україною нової американської зброї зупинило просування загарбників. ЗСУ активно використовуються бомби GLSDB, ПТРК Javelin, артилерійські снаряди калібру 155 мм. Таке ж озброєння надійшло і на лінію фронту на Донеччині, наголосив Рьопке.
“За один понеділок, 20 травня, ЗС РФ втратила в Україні 67 одиниць бронетехніки. Проте російське командування продовжує кидати війська у самогубні атаки”, – йдеться у матеріалі.