90% людей одружуються в неправильному віці. Оcь кoли треба!

Новини

Якщо вам 25, і ви переживаєте, що пoмрeте «старою дівою», у нас для вас гарні новини! Виявляється, більшість людей одружуються в неправильному віці! Ну, принаймні, так вважають вчені. Джерело

Якщо коротко, то вчені з Університету штату Юта на чолі з професором Ніколасом Вулфінгером, провели дослідження і з’ясували, в ідеалі пов’язувати себе узами шлюбу повинні люди у віці між 28 і 32 роками.

Саме до кінця своїх 20-х рр. ми стаємо по-справжньому зрілими, спокійними, розсудливими і готовими до батьківства і материнства.

Крім того, статистика показує, що найбільш довговічними виявляються як раз такі шлюби, які були укладені в зрілому віці. Тобто якщо ви одружитеся або вийдете заміж в період «близько 30», у вас будуть найменші шанси на розлучення щодо інших соціально-вікових груп.

Вулфінгер пояснює:

«Кожен« відсутній »до 28 рік, так само як і кожен« зайвий »після 32, збільшують ймовірність розлучень на 5%. Чому так? У нас є теорія. Молодші люди змушені займатися будівництвом одночасно і кар’єри, і шлюбу, і більшість з них просто не витримують такого тиску. Що стосується людей після 32, то вони, ймовірно, вже володіють недостатньо гнучким характером, щоб мати можливість адаптуватися під потреби партнера ».

Дослідження було опубліковане Інститутом сімейних досліджень. Його експерти називають ще одну важливу причину, чому «зрілі» шлюби виявляються більш стабільними інших:

«Ті, хто одружується ближче до 30, мають кращі економічні умови. Не секрет, що значна частина сімей розвалюється через фінансові розбіжності ».

Rate article