6 секретів пишного цвітіння герані. Як правильно доглядати та чим підживлювати

Новини

Герань не вимагає особливого догляду, тому її нерідко вирощують на підвіконні. Її квіти дуже гарні та пишні. Однак, домогтися рясного та тривалого цвітіння можливо лише при правильному догляді.

Освітлення.

Герань потребує яскравого, але розсіяного світла. Найкраще ставити горщики з рослинами на південному або східному вікні. При цьому захистіть квіти від потрапляння на них прямого сонячного світла, інакше листя отримає опіки.

Полив.

Не потрібно надмірно поливати герань. Ґрунт повинен повністю висохнути перед наступним поливом. Взимку герань поливають рідше.

Підгодівля.

Щоб рослина рясно цвіла, потрібно вносити підгодівлю. Найкраще підійдуть комплексні мінеральні добрива для герані, що цвіте. Підживлення проводиться 2-3 рази на місяць протягом всього періоду вегетації.

Пересадка.

Молоду герань слід пересаджувати кожного року, дорослу — раз на 2-3 роки. При пересадці підбирайте ємність на 2 см більшу за попередню.

Обрізка.

Проводьте регулярну обрізку, щоб стимулювати цвітіння. Обрізка проводиться навесні або восени.

Шкідники та хвороби.

Герань має стійкість до хвороб та шкідників. Однак, вона нерідко страждає від білокрилки, павутинного кліща та сірої гнилі. Щоб усунути шкідників та хвороби, застосовують відповідні препарати.

Щоб стимулювати цвітіння, потрібно видаляти квіти, що зів’яли. Щоб герань добре розвивалася, ґрунт повинен бути пухким та поживним. Взимку температурний режим має становити 10-15 градусів тепла.

Герань не вимагає особливого догляду, але дотримуючись порад, вона буде пишно цвісти.

Rate article