6 червня — день Іларіона: історія, традиції та прикмети свята, про які варто знати

Новини

6 червня, православний світ відзначає день Іларіона. Він народився в родині благочестивих християн. Його батьки з ранніх років навчили сина Священному Писанню. В 20 років Іларіон постригся в ченці та пішов жити в Далматську обитель. Там він служив пресвітером, а згодом став ігуменом. Під час правління Лева Вірменина, святого схопили та кинули в темницю, де жорстоко катували. Іларіона намагалися змусити відректися від християнства, не давали їсти та пити. Коли до влади прийшов інший правитель, святий повернувся в Далматську обитель. Через декілька років Іларіон помер. Смерть його була тихою та мирною.

Традиції в цей день.

В цей день у селян починалося прополювання проса, льону та інших злакових культур. Найбільше в полі працювали жінки та молоді дівчата. За повір’ям, чим більше вони приберуть бур’янів, тим міцніше буде здоров’я, довше зберігатиметься молодість та краса. В полі можна було знайти багато маків, але вони вважалися бур’янами, яких варто позбутися. Незаміжні дівчата збирали ці квіти в окрему купу та каталися в ній. Вважалося, що цей обряд допоможе знайти гарного нареченого. В ніч на 6 червня може наснитися віщий сон, який здійсниться протягом 7-10 днів, тому варто його запам’ятати та розшифрувати.

Щоб залучити до себе добробут та гроші, потрібно не тільки працювати, а й налаштувати відносини з грошовою енергією.

Придбайте новий гаманець. Це місце, де постійно накопичується та обмінюється фінансова енергетика. Тому, зовнішній вигляд гаманця впливає на добробут власника. Подумайте про оновлення гаманця, але найкращий час для цього – зростаючий місяць. Обирайте виріб з натуральної шкіри. В ньому має бути багато місця та відділень. В одне з таких відділень покладіть талісман або щасливу монету чи купюру. Колір гаманця, також, має велике значення. Золотий, коричневий або чорний є символом багатства, зелений буде приваблювати гроші, червоний приведе до фінансової стабільності.

Не можна купувати синій чи блакитний гаманець, з такого гроші будуть утікати, як вода.

Також, існують інші прикмети, які перешкоджають достатку. Не тримайте в своїй оселі одночасно дві мітли. Не можна, щоб гаманець був порожнім й ньому не повинно бути м’ятих та рваних грошей.

Не можна, щоб в оселі протікали крани – до матеріальних втрат.

Спілкуйтеся та товаришуйте з успішними людьми, щоб перейняти від них енергію багатства. Рахуйте гроші, бо вони це люблять.

Народні прикмети в цей день.

Вранці гримить грім – ввечері чекайте дощу.

Тепло та ясно – до великого врожаю зерна.

Rate article