5 порад, по догляду за орхідеями. Що люблять ці квіти

Новини

Орхідеї вибагливі в догляді. Саме тому дуже важливо дотримуватися правил їх вирощування.

Сорт.

Підберіть правильний сорт. Новачкам радять обирати види, що не вимагають особливого догляду. Найкраще підійдуть Каттлея або Пафіопеділум. При купівлі звертайте увагу на стан рослини. Листя має бути міцним, здоровим, з однотонним кольором, а корені — без ознак хвороб. Ґрунт повинен бути добре дренованим. Щоб посадити орхідею в ґрунт власноруч, спочатку удобріть ґрунт. Обирайте універсальне добриво з показниками 20-20-20. Придбайте мох-сфагнум або крупну кору. В звичайному ґрунті буде затримуватися волога, що призводить до гниття коренів. Насіння орхідеї потрібно простерилізувати та розкидати по землі тонким шаром.

Пластикові контейнери.

Вирощуйте орхідеї в пластикових контейнерах з дренажними отворами. Прозорий горщик дозволяє стежити за здоров’ям та довжиною коренів. Якщо кореням стає тісно в контейнері, пересадіть орхідею.

Освітлення.

Орхідея любить світло, але не прямі сонячні промені. Поставте горщик в півтіні на вікні, що виходить на південний чи західний бік. При нестачі світла, встановіть фітолампу на відстані 25 см.

Волога.

Дотримуйтесь правил поливу. Надлишок вологи призводить до загибелі рослини. Полив здійснюється раз на 7-11 днів, без потрапляння на листя та квіти. Рівень вологості повітря має становити не нижче 60%.

Rate article