“5 або 6 ракет прилетіли в п’ятак”, – російський пропагандист про розгром росіян під Херсоном з HIMARS

Новини

Російський пропагандист Сапоньков зізнався, що ракетний удар HIMARS справив на нього сильне враження, оскільки нічого подібного раніше він не бачив.

Російські пропагандисти шоковані вогневою потужністю та точністю американських РСЗВ HIMARS, які протягом останнього часу ЗСУ пустили в хід на всій лінії фронту. Російський військовий пропагандист Роман Сапоньков розповів, що напередодні у неділю став свідком ракетного удару HIMARS по військових об’єктах російської армії у Чорнобаївці під Херсоном.dialog.ua

У своєму телеграм-каналі він зазначив, що ракетний удар справив на нього сильне враження, оскільки нічого подібного раніше він не бачив. Сапоньков зізнається, що на його очах кілька ракет HIMARS потрапили в ціль із точністю, недосяжною для російських РСЗВ.

“Так вийшло, що вчора спостерігав удар HIMARS по Чорнобаївці, Херсон, був практично на очах. Я багато разів був під обстрілом, але вразило, що весь пакет, 5 або 6 ракет, прилетіли практично в п’ятак. Зазвичай РСЗВ лягає по площах, а на максимальній дальності так і зовсім розлітається віялом. Враження, звичайно, справляє, не сперечаюся”, – заявив він.

Більше того, російський пропагандист зізнався, що за кілька годин став свідком залпу російських “Ураганів”, ракети яких розлетілися великою площею з низькою точністю, при цьому частина ракет взагалі не змогли розірватися.

“Після американців виглядає несерйозно. Потім посадку обробили гаубицями, теж промазали”, – заявив він, коментуючи відповідь російських військових.

Сапоньков відзначає справжню паніку в російських соціальних мережах і зізнається, що ракетні удари ЗСУ з “Хаймарсів” останніх днів є лише початком. Згідно з його прогнозом, вже незабаром українські військові почнуть систематично знищувати військові об’єкти Росії, інформацію про які збирали протягом останніх місяців.

Оцените статью
Добавить комментарий