Ветеран АТО переконаний, що дуже багато людей не захочуть опинитись на зоні і виберуть віддати ті 4 або 5 років службі в ЗСУ.
Військовозобов’язані в Україні наразі постають перед двома варіантами дій: одягнути форму до кінця війни, яка може тривати рік, а може й десять, або альтернатива – платити 25 тисяч гривень штрафу. Таку думку висловив ветеран російсько-української війни, екскомандир роти батальйону Айдар, директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий в ефірі на Radio NV.
Він вважає, що треба поставити людей перед зовсім іншим вибором.
“Тепер ти мусиш віддати якусь чітко фіксовану частину свого життя – наприклад, 4 або 5 років, як вже встановлять, для того, щоби ця країна взагалі продовжувала існувати, але в тебе є вибір: ти можеш віддати ці 4 або 5 років в формі і повернутися героєм, або ти можеш рівно ці самі 4 або 5 років провести на зоні як безкоштовна робоча сила і лишатися з тавром судимості”, – заявив ветеран АТО
Дикий вважає, що такий варіант кращий, аніж нинішній – служба назавжди або штраф на 25 тисяч гривень. Він також переконаний, що дуже багато людей не захочуть опинитись на зоні і виберуть віддати ті 4 або 5 років службі в ЗСУ.
Мобілізація в Україні – останні новини
У Кабміні пришвидшують процедури для початку накладення на ухилянтів обмеження у праві керування авто. Міністерство оборони повідомило, що відтепер ТЦК, СБУ, а також розвідувальні органи обмінюватимуться даними з Національною поліцією щодо ухилянтів.
Судячи зі змісту змін, йдеться про спрощення для ТЦК доведення в суді факту неможливості доставити особу, щоб застосувати до неї окремий захід – тимчасове обмеження у праві керування автомобілем.