29 травня — святої Феодосії. Що п0трібно зробити в цей день, та про що просити

Новини

Вшановують преподобну мученицю Феодосію – 29 травня. Ще у маленькому віці, вона побачила людей, яких посадили за ґрати, через те, що вони вірили у Господа. Дівчина підійшла до них та попросила, щоб вони замовили слово за неї перед Всевишнім. Цю розмову почули язичники та відправили Феодосію до Ігемона.

Від люті його розпирало й він почав знущатись з бідолашної, він потихеньку знімав з неї верхній шар шкіри, що було видно кістки. Після знущань, Ігемон наказав викинути дівчину у море, але там їй на порятунок прийшли янголи й допомогли добратись берега. Діставшись суші, дівчина встала та пішла, а в руках вона тримала камінь, якій їй прив’язали до шиї. Це знов побачили язичники й вже кинули її у клітку зі звірами, але її ніхто не чіпав.

Згодом їй відрубали голову й у той момент вилетів голуб з її уст. Після того, як Феодосія померла, вона у білому одязі з’явилась до своїх батьків. Вона сказала, що Всевишній благородній та звинуватила їх у забороні вірити у Нього. Батьки завжди були проти віри у Господа.

Феодосію, через її невдачу, порівнюють з понеділками. Господині випікали цього дня коржики та бублики й пригощали ними домашніх тварин. Це робили для того, щоб тварини більше народжували.

Не можна цього дня стрибати по землі, бо накличете біду.

Rate article