2 червня: українців попередили про стабілізаційні відключення електроенергії

Новини

ДТЕК попереджає українців про стабілізаційні відключення електроенергії 2 червня.

Так, у Києві, на Київщині, Одещині, Дніпропетровщині, Донеччині за вказівкою Укренерго завтра будуть діяти графіки відключень з 00:00 до 05:00, а також з 18:00 до 24:00.

Зазначається, що в Києві виділених Укренерго лімітів вистачить на 76% потреб за години, коли діятимуть графіки.

Сьогодні, 1 червня, графіки відключень також діятимуть до 24:00.

Нагадаємо, що в ніч на 1 червня українцям було не до сну. По всій країні лунали бузки тривоги. Вибухи чули у Запорізькій та Закарпатській обл., на Київщині, Хмельниччині, Дніпропетровщині, Вінниччині, Івано-Франківщині, Львівщині, Харківщині.

На Вінниччині через падіння уламків «шахеда» стався пожежа на об’єкті критичної інфраструктури. Російські терористи атакували енергетичну інфраструктуру Дніпропетровської області. Є постраждалі.

У Запоріжжі після нічної атаки РФ тимчасово перекрито рух Дніпровською ГЕС. Шість крилатих ракет потрапили у три об’єкти критичної інфраструктури у Львівській області. Є руйнування.

Російські терористи атакували базу відпочинку на Харківщині, поранені діти та вагітна жінка.

Як повідомляє ДТЕК, ворог обстріляв дві наші ТЕС Серйозно пошкоджене обладнання. Енергетики у ці хвилини працюють над ліквідацією наслідків атаки. Це вже шоста масована атака на теплоелектростанції ДТЕК за 2,5 місяці.

Усього ворог випустив 53 ракети різних типів та 47 ударних БпЛА.

Rate article