15 хвилин тому! 400 мільйонів: топ-чиновника зловили – схему викрито. Перші подробиці!

Новини

Національне антикорупційне бюро повідомило колишньому голові Нацагентства з управління арештованим майном Антону Янчуку про підозру у зловживанні владою та розтраті 426 млн гривень. Передає Корупція

Про це Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила у Telegram.

Разом з Янчуком про підозру повідомлено ще 4 особам:

– начальнику управління менеджменту активів центрального апарату АРМА;

– спеціалісту відділу з розвитку підприємства державного підприємства “СЕТАМ”;

– оцінювачу;

– засновнику та директору приватної компанії.

У коментарі УП Янчук підтвердив, що 12 липня йому вручили підозру. Експосадовець сказав, що наразі він “розбираєтся, до чого там він”.

Слід зауважити, що в період скоєння цих злочинів посаду начальника управління менеджменту активів центрального апарату АРМА обіймав Віталій Різник.

Слідство встановило, що підозрювані організували схему з продажу за заниженою вартістю через торговельну площадку “СЕТАМ” майна, що було арештовано в рамках кримінальних проваджень та передано в управління АРМА.

Схема виглядала так: посадовці АРМА готували обґрунтування належності відповідних арештованих активів до таких, якими важко управляти, зберігати або ж воно швидко псується і може втратити свою вартість. У подальшому це майно оцінювалось, проте вартість вказувалась суттєво нижчою за ринкову. Згодом оцінене майно виставлялось на електронні торги, а представники “СЕТАМ”, які організовували ці торги, забезпечували перемогу наперед визначеній приватній компанії.

Загальна сума збитків, завданих внаслідок реалізації цієї злочинної схеми, сягає понад 426 млн гривень.

У САП зауважили, що відповідну землю в “Ашана” відібрали.

Розслідування триває, встановлюються інші злочинці та епізоди.

korupciya.com

Оцените статью
Добавить комментарий