13 липня — день Архангела Гавриїла. Що потрібно зробити усім жінкам в це свято

Новини

13 липня, православний світ відзначає день Архангела Гавриїла. Він є одним з семи головних янголів. За велінням Всевишнього він підтримував та надихав пророка Мойсея під час писання книги Буття. Завдяки Гавриїлу Данило здійснив пророцтво. Був захисником родини Ісуса Христа, починаючи з бабу в Ганни. Він приніс їй радісну новину, що скоро народиться довгоочікувана дитина. В той момент, коли батьки привели трирічну Марію в храм на обряд хрещення, Гавриїл був поряд. З тих пір він не покидав її до самої смерті.

Архангел приходив до священнослужителя Захарії та приніс звістку про швидке народження сина Івана, який пізніше охрестив Ісуса. Через півроку після цього, він явився Марії та приніс пророцтво, згідно якого вона мала народити сина Божого. Гавриїл розказав чоловікові Діви Марії, хто такий Ісус Христос та попередив, що Ірод хоче вбити всіх немовлят й наказав швидше вирушати в Єгипет.

Перед розп’яттям, Ісус прохав про зміцнення духу, тоді Господь послав йому Гавриїла. Коли його стратили, янгол явився жінкам, що несли миро до мощей Ісуса та розповів, що той незабаром воскресне.

Традиції в цей день.

Продовжується прибирання дозрілого зерна та сіна з полів. Ще свіжу траву розкладають на землі, щоб вона висохла, інакше це може призвести до знищення всього врожаю сіна.

Християни звертаються з молитвами до Діви Марії про надання сил для завершення всіх робіт на землі, поки не прийшли дощі.

Народні прикмети в цей день.

Якою є погода сьогодні — такою вона буде восени.

Йде дощ — зима буде холодною та сніжною.

Стоїть ясна погода, а хмари темні — до негоди, а якщо хмари світлішають — до гарної погоди.

Граки зібралися в зграю — осіння пора прийде раніше.

Rate article