Путін знову зробив заяву щодо Patriot в Україні і запевнив, що 99,9% росіян готові на все заради Росії

Новини

Російський диктатор Володимир Путін знову зверхньо висловився щодо озброєння, яке країни Заходу передають Україні для протистояння агресії Росії, зокрема, систем Patriot. Також він заявив, що 99,9% росіян готові “все покласти на користь Батьківщини”.

Про це кремлівський лідер говорив в інтерв’ю програмі “Москва. Кремль. Путін”. Його запитали, зокрема, чи дійсно РФ уже воює з усім блоком НАТО і чи дійсно окупанти зможуть подолати противника

“Звичайно, “полускаємо”, 100%”, – наївно запевнив диктатор.

Окрім того, він висловив думку, що Росія – особлива країна, де живуть нібито особливі люди, які заради Батьківщини здатні на “героїчні” вчинки. Причому, за словами Путіна, таких – абсолютна більшість.

“Щодо основної частини – 99,9% наших громадян, наших людей, які готові все покласти на користь Батьківщини, тут для мене ніби незвичайного нічого немає”, – наголосив диктатор.

Він також додав, що не здивований поведінкою низки співгромадян, оскільки у суспільстві завжди є ті, хто ставить особисті інтереси понад усе.

“Нічого дивного з погляду того, що хтось поводився не так, як справжні патріоти, немає”, – сказав російський лідер.

Нагадаємо: після того, як у США заявили, що передадуть Україні системи Patriot, Путін заявив, що “друга армія світу” легко їх “полускає”. Він анонсував чергове “аналогов_нєт”, яке має нажахати світ.

Диктатор укотре звинуватив Захід, який підтримує нашу країну у відбитті безпричинної та руйнівної агресії РФ, у “затягуванні конфлікту”.

Rate article