10 хвилин тому! У Зеленського приземлили Кремль: жорстка відповідь – такого не очікував ніхто!

Новини

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв погрожує Україні “судним днем” у разі удару по Криму. В Офісі президента України відповіли, що Медведєв викликає лише жалість.

“…Окремі екзальтовані криваві клоуни, які там вискакують періодично з якимись заявами, ще й намагаються погрожувати нам, маю на увазі напад на Крим, тощо. …Якщо щось подібне станеться, для них усіх там миттєво настане “судний день”, дуже швидкий і важкий, сховатися буде дуже складно”, – заявив Медведєв у Волгограді, якого цитує російський Інтерфакс та радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter. korupciya.com

У свою чергу, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав Медведєва маленькою забутою історією людиною, яка викликає лише жалість.

“Портрет сучасної Росії – це Дмитро Медведєв, який погрожує комусь “судним днем”. Маленька забута історією людина, що намагається здаватися серйозною та страшною, а в реальності викликає лише жалість. “Ще трохи, і я вам усім покажу!” Покажете що? Вб’єте чергову дитину?”, – заявив Подоляк.

У Росії може закінчитися сучасна зброя, але вона має нескінченні запаси старої радянської техніки та боєприпасів, яких достатньо для продовження війни на виснаження.

Путіну не потрібно дбати про свій імідж за кордоном, а більшість росіян хоче війни, незалежно від її наслідків для інших чи для них самих.

Оскільки решта світу ясно дала зрозуміти, що не буде втручатися, Путін не має стимулів зупиняти війну. Про це пише фінський науковець і парламентар Юссі Галла-аго у Twitter.

“Ми повинні припинити питати загарбника, яку і скільки допомоги ми можемо надати його жертві. Ми повинні дати Україні все можливе, щоб допомогти їй зупинити вторгнення. І тоді ми повинні серйозно подумати, як спонукати Путіна до миру”, – підсумовує Галла-аго.

Поки країни Заходу через страх ескалації не хочуть давати Києву зброю, яка здатна вражати цілі на території Росії, країна-агресор тероризує Україну ракетними ударами, здійсненими з безпечної відстані, цілеспрямовано обираючи цивільні цілі, які не мають військового значення.

“Це дуже дурний спосіб мислення з багатьох причин. Як зазначалося, ручною гранатою можна вражати цілі на території Росії, якщо підійти досить близько до кордону. Україні потрібна дальність не для того, аби атакувати Росію, а щоб вражати російські військові цілі”, – пише Галла-аго.

За його словами, Росія є країною, яка веде загарбницьку війну. І якщо вона запускає ракети проти України зі своєї території, “ці пускові установки є відповідними та законними цілями з будь-якої точки зору, моральної, юридичної чи іншої”.

Він вважає, що Путін може скільки завгодно окреслювати “червоні лінії”, перетин яких призведе до Третьої світової.

“Росія може не може дозволити собі ядерну війну так само, як і всі інші, а звичайну війну з кількома країнами вона може дозволити собі набагато менше, ніж Захід”, – пише Галла-аго.

Фінський політик зазначає, що спроби не протистояти Росії вже є запізнілими, і немає жодної конкретної причини не протистояти їй більше.

“Найбільша помилка Заходу під час війни – це те, що ми публічно заявляємо, чого не збираємося робити. “Ми не будемо вводити війська в Україну”. “Бійців посилати не будемо”. “Ми не будемо надсилати ракети великої дальності”. “Ми не будемо надсилати сучасні танки”. Наслідком цих заяв є те, що вони дають Путіну обмеження, у яких він може діяти, не побоюючись прямої конфронтації із Заходом. Йому фактично сказали, що він може бомбити і знищувати Україну стільки, скільки захоче”, – пише Галла-аго.

Оцените статью
Добавить комментарий