ЗСУ звільнили від окупантів село Дмитрівка на Харківщині: знищено багато техніки та піхоти противника

Новини

Сили оборони України звільнили від окупантів та взяли під повний контроль село Дмитрівка в Ізюмському районі Харківської області. При цьому вони ліквідували багато техніки та піхоти противника.

Про це повідомив голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов. Він зазначив, що наразі ЗСУ займають вигідні рубежі та укріпили власні позиції.

В цілому ж на лінії зіткнення тривають активні бойові дії. За даними Синєгубова, ворог у свою чергу намагався прорвати українську оборону поблизу Гусарівки Ізюмського району, але його наступ завершився повним фіаско. Ворог відступив із втратами.

“Наші військові мають й інші успіхи на Харківщині. Продовжуємо підтримувати ЗСУ та допомагати їм здобувати перемогу!” – написав голова Харківської ОВА.

Дмитрівка – село в Україні, Оскільської сільської громади Ізюмського району Харківської області. До війни у селі проживало  69 осіб. За даними перепису населення 2001 року 86,96% жителів села назвали українську мову рідною.

Як відомо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну з метою окупації території і повалення української влади. Однак український народ дав гідну відсіч, зламавши початкові плани ворога.

 OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий