ЗСУ ліквідували російського окупанта, який називав Україну “окраїною”. Фото

Новини

Українські воїни ліквідували російського окупанта Олександра Кашина. Уродженець російського федерального суб’єкта – республіки Марій Ел – заявляв, що Україна – це “окраїна Росії”.

Про це пише офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Утилізовано окупанта, який проїхав близько півтори тисячі кілометрів, щоб померти в Україні 21 липня.obozrevatel.com

Штефан опублікував фото та скрин коментаря ліквідованого окупанта. Як видно, 40-річний росіянин не соромився відкрито демонструвати власну дурість та імперські замашки.

Відомо, що народився окупант у грудні 1981 року в Звениговому, що в республіці Марій Ел Російської Федерації. Попри свій далеко не юний вік, розуму окупант так і не нажив – ось і подався воювати в чужу країну за амбіції Кремля.

Воював недовго: 21 липня його було знищено українськими воїнами на вже місяць як “звільненій” російськими окупантами Луганщині. Як годиться, в російських пропагандистських пабліках написали чергові фразу про те, що утилізований загарбник “проявив мужність і героїзм” у процесі перетворення на “хорошого росіянина”.

Його родичі, з огляду на коментарі, про це особливо не жалкують і “поважають його вибір”.

Оцените статью
Добавить комментарий