Жила в РФ і їздила до анексованого Криму: учасниця “Євробачення” від Ізраїлю потрапила у скандал

Новини

20-річна співачка Еден Голан стала героїнею скандалу на “Євробаченні” через те, що кілька років жила в РФ і їздила до анексованого Криму.

На “Євробаченні” Ізраїль представлятиме співачка Еден Голан, яка жила та будувала кар’єру в РФ, а також їздила до Криму. Нещодавно вона записувала пісні та кавери російською мовою, брала участь у різних пісенних конкурсах. Виконавиця виходила на сцену разом із Нюшею та Сергієм Лазарєвим, які підтримують режим Путіна, пише “РБК”.

У численних інтерв’ю Голан зізналася, що переїзд до Москви не був її усвідомленим вибором: батьки вирішили перебратися до столиці РФ для розвитку бізнесу, коли вона була ще дитиною. Москву вона вважає “прекрасним містом”, хоч і не змогла до неї звикнути. Голан скаржилася на антисемітизм, але зазначала, що “вдячна” цій країні за старт кар’єри.

На початку вторгнення армії РФ в Україну Голан вирішила повернутися до Ізраїлю, але досі уникає будь-яких коментарів дій окупантів.

Користувачі в соцмережах знайшли інформацію про бізнес батьків Голан: вони не закрили своєї справи і продовжують продавати “вітамінні крапельниці” в РФ навіть після переїзду.

Через резонансний скандал співачка закрила свій аккаунт у соцмережі.

Rate article