Жителі Білгородської області бунтують проти “СВО” Путіна: “Скільки ми маємо мучитися?”

Новини

Мешканці прикордонної з Україною Білгородської області звинувачують владу у бездіяльності та вимагають від Путіна відповіді, чому вони живуть “на війні”.

У Мережі з’явилося звернення мешканки міста Шебекіно, котра скаржиться на щоденні обстріли. Вона просить врятувати місцевих жителів, які не можуть виїхати в безпечні райони через брак коштів. dialog.ua

“Володимире Володимировичу, ми за вас голосували, віддавали свій голос, ми вам вірили! Ми так більше жити не можемо. У Білгородській області, місто Шебекіне, йдуть щодня обстріли. Діти бояться, ми боїмося тут жити. Є жертви, є поранені. Жодних заходів не вживається. Ми не Луганськ, ми не Донбас, ми Росія! Чому нас покинули? Ми віддуємося за всю нашу країну”, – скаржиться жінка.

Вона стверджує, що мешканці прикордонної зони не одержують фінансової підтримки від держави з 24 лютого.

“Ми повинні кидати своє житло, їхати в інші області, там винаймати квартири. Квартири коштують більше, ніж місячна зарплата. За що ми повинні годувати своїх дітей? Скільки ми повинні мучитися? Ми в постійному живемо страху. Ми змушені мучитися, страждати. що скажете?!

Почуйте нас, допоможіть нам! Нас ніхто не чує. На нас ніхто не зважає. Люди божеволіють від безвиході”, – заявила росіянка.

За її словами, губернатор приїжджає до постраждалих населених пунктів, проте обстріл відбувається щодня. Місцеві діти вже навчилися розрізняти на слух політ снарядів.

Оцените статью
Добавить комментарий