Зеленський зняв Дейнеко з посади голови Прикордонної служби України

blank Новини

Президент України Володимир Зеленський повідомив про переведення глави Державної прикордонної служби України Сергія Дейнека до системи Міністерства внутрішніх справ.

Український лідер Володимир Зеленський продовжує масштабні перестановки у військових відомствах країни. З посади голови Держприкордонслужби України знято Сергія Дейнека.

Про це президент повідомив 2 січня за підсумком зустрічі з міністром внутрішніх справ стани Ігорем Клименком.

На зустрічі ключовою темою стала робота ДПСУ. Зеленський зазначив, що службу за останні 6 років під керівництвом Дейнеко було значно реформовано та посилено. Окремо президент наголосив на роботі глави ДПСУ зі зміцнення кордону з РФ і Білоруссю.

Але є завдання щодо зміни підходів у роботі ДПСУ. Говорили про це із Сергієм. Найближчим часом міністр представить кандидатуру на заміну керівника Прикордонної служби“, – повідомив Зеленський.

Він уточнив, що Дейнеко перейде на роботу у системі МВС. На яку посаду поки що невідомо.

Зазначимо, сьогодні Зеленський оголосив кілька гучних кадрових перестановок. Одним із найважливіших рішень став переведення глави ГУР Кирила Буданова на посаду нового керівника Офісу президента. Його місце на чолі військової розвідки зайняв Олег Іващенко, який до сьогодні очолював СЗР.

Rate article