Зеленський відреагував на слова Трампа про Tomhawk: змусять росjян nротверезjти

blank Uncategorized

Поставки Україні американських далекобійних ракет Tomahawk можуть змусити росіян протверезіти і сісти за стіл переговорів.

Про це на зустрічі з журналістами 8 жовтня заявив президент України Володимир Зеленський, передає кореспондент РБК-Україна.

Голова української держави зазначив, що президент США Дональд Трамп “може дати Україні деякі далекобійні речі”, які точно посилять країну.

Зеленський розповів, що вперше порушував таке питання з Трампом ще восени минулого року в Нью-Йорку, коли той був тільки кандидатом у президенти. При цьому на останній зустрічі відмови не було, були обіцянки працювати на технічному рівні й розглядати таку можливість.Президент звернув увагу, що питання постачання нової далекобійної зброї він порушував ще під час минулої адміністрації Джо Байдена, але тоді була відмова.

Зараз важливий сигнал – посилення України всіма можливостями. А це одна з таких можливостей, яка для мене важлива, – “Томагавки”. Усі такі речі можуть посилити Україну і змусити росіян бути тверезими. Трішечки протверезити, сісти за стіл переговорів“, – наголосив Зеленський.

Rate article