Зеленський, не стримуючи емоцій, прокоментував вручення “Оскара” українському фільму “20 днів у Маріуполі”

Новини

На думку президента Зеленського, стрічка “20 днів у Маріуполі” розкриє світові всю правду про діяння загарбників із РФ.

Український лідер Володимир Зеленський, коментуючи успіх на “Оскарі” вітчизняного документального фільму “20 днів у Маріуполі” режисера Мстислава Чернова, зазначив, що ця кінострічка допоможе світовій спільноті побачити правду про військові злочини російських окупантів в Україні. Про це президент заявив у своєму ТГ-каналі.

Зеленський висловив подяку команді за роботу над фільмом, який виділяє російський тероризм. Також він наголосив, що Україна робить все можливе для звільнення захисників Маріуполя з полону, висловив вдячність усім, хто боровся за місто.

“20 днів у Маріуполі” показує правду про російський тероризм. Ми пам’ятаємо всіх, хто бився за місто, і маємо звільнити їх із полону”, – зазначив президент.

Крім того, Зеленський висловив сподівання, що правда подолає все і закликав світову спільноту об’єднатися у захисті життя та свободи.

Ми маємо перемогти російське зло, щоб відновити нормальне життя для всіх людей, для кожного нашого міста“, – резюмував він.

Як раніше повідомлялося, наприкінці січня 2024 року стало відомо, що фільм20 днів у Маріуполіномінований на найпрестижнішу кінопремію “Оскар”.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Rate article