Залужний піде у президенти лише за однієї умови: у генерала зробили заяву

Новини

У Залужного в конфіденційній розмові заявили, що він балотуватиметься на пост президента лише в тому випадку, якщо Україна розвиватиметься у неправильному напрямку.

Хоча генерал Валерій Залужний ніколи публічно не висловлював жодного наміру зайнятися політикою, деякі з його помічників у Генеральному штабі уважно стежили за опитуваннями громадської думки у 2022 році і розмірковували над тим, що йому потрібно, щоб отримати вигоду зі своєї популярності, сформувавши політичну партію чи вступити у президентську кампанію.

Журналіст американського журналу Time Саймон Шустер у розмові з близьким соратником Залужного з’ясував, що колишній Головнокомандувач ЗСУ розуміє свої високі шанси на можливість обрання президента України.

У ситуації правильної команди та програми йому буде достатньо для перемоги, вважають у Залужного. Проте генерал навряд чи балотуватиметься. Це можливо лише в тому випадку, якщо він побачить, що Україна розвивається в неправильному напрямку і недостатньо бореться з корупцією, а до ветеранів та родин загиблих ставляться з недостатньою повагою.

“Він розуміє, що стати президентом буде досить просто, маючи правильну команду та правильну програму– сказав представник генерала ближче до кінця 2022 року. – Він підготовлений. Але я не впевнений, що він піде на це. Якщо все піде добре, якщо він побачить, що робляться правильні кроки, правильне ставлення до ветеранів, до сімей загиблих, якщо боротьба з корупцією справді жорстка, а армія міцнішає, можливо, вона відмовиться від цього».

Rate article