“Залужний на своєму місці”: Нардеп прокоментував чутки про відставку Головнокомандувача

Новини

Коментарі влади про відставку головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного – гра з народом. Таку думку висловив народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ Роман Костенко, передають Патріоти України.

“Міністерство оборони відповідає незрозуміло, що є своєрідним сигналом. Якби вони на 100% відповіли, що ніхто Залужного не знімав з посади, в це можна було б повірити. Вони вже граються з народом, це така собі історія, не дуже гарний цей меседж”, – зазначив він.

За словами нардепа, Залужний як головнокомандувач Збройних Сил України, знаходиться на своєму місці.

“Я скажу свою суб’єктивну точку зору. Ми спілкуємось у комітеті, він до нас нещодавно приходив. Ми зараз там, де ми є. Ми не втратили країну, ми стали в оборону перед однією з найсильніших армій світу. Україна відвоювала частину Херсонщини, Харківщину і продовжує боротьбу. На початку війни РФ мала набагато переважаючі сили. Тому моя оцінка, що Залужний на своєму місці”, – сказав Костенко.

Зараз це лише чутки, офіційної інформації немає. Тому потрібно дочекатись указу, додав він. “Ми з вами неодноразово чули, що президент хоче це зробити та які кандидатури вже розглядалися. Також дискредитація останнім часом була організована. Думаю, ми дізнаємось про це через годину, а можливо раніше”, – сказав Костенко.

Rate article