Загальна мобілізація в РФ – найкраще, що може статися: Арестович пояснив користь для України

Новини

Загальна мобілізація в Росії, яку, ймовірно, Кремль може оголосити 9 травня, насправді буде благом для України. Вона розпочне відлік останніх днів режиму президента РФ Володимира Путіна.

Таку думку висловив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі програми “ФейгінLIVE” 1 травня. Зокрема, він пояснив, що в разі загальної мобілізації зброю почнуть роздавати масово, зокрема, вона дістанеться противникам нинішньої політики Кремля.

За словами Арестовича, в легіоні “Свобода Росії”, який виступив проти путінського режиму і вступив у війну на боці України, багато хто чекає на мобілізацію, щоб озброїтися.

“Люди, які в цих осередках, прямо кажуть: “У нас зброї немає, але ми зачекаємо на мобілізацію””, – сказав радник голови ОП.

У свою чергу ведучий каналу російський юрист Марк Фейгін зазначив, що, на його думку, в Кремлі побояться піти на такий крок.

“Що найкраще може статися – це загальна мобілізація Росії. По-перше, вони (влада РФ. – Ред.) можуть виявити, що осередків легіону “Свобода Росії” набагато більше, ніж вони очікували, по-друге, може піти обвальне приєднання до них, а по-третє, вони не прогодують цю масу людей. Це почне обвалювати російську економіку ще швидше, ніж зараз”, – пояснив Арестович.

Він також нагадав, що 1917 року саме мобілізовані росіяни “зняли батюшку-царя”.

“Війну програна Росією в будь-якому випадку. Але загальна мобілізація – це не тільки війна, це революція в Росії”, – підкреслив радник голови ОП.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий