За удари по будинках українців битимемо у відповідь: Зеленський про ракетний удар по Затоці

Новини

В Одеській області російські війська знову обстріляли мирних українців. Ракетами, призначеними для знищення важких кораблів, були зруйновані житлові будинки мирних людей.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав під час традиційного вечірнього звернення до українського народу. Він пообіцяв, що за всі злочини Росія отримає адекватну відповідь від Збройних сил України. war.obozrevatel.com

І ми за це будемо обов’язково бити у відповідь, хоч би що там брехало про такі удари російське міністерство оборони. Постійний російський терор Харкова та області, Миколаєва, міст і сіл Запорізької області, Дніпропетровщини, Донбасу, прикордонних районів Сумщини й Чернігівщини – все це окупантам просто так не минеться”, – запевнив президент України.

Він також звернув увагу, що за час від 24 лютого Росія втратила майже 40 тисяч людей лише вбитими. Крім цього були десятки тисяч поранених і скалічених, про яких не розповідають російські цензуровані ЗМІ. Президент закликав усіх українців, які ще зберегли контакти з жителями Росії, донести до них цю інформацію.

“Вже чотири місяці російська держава не повідомляла своїм громадянам жодної інформації – навіть відцензурованої – про втрати окупаційного контингенту. Повне мовчання. Нічого не публікувалося й не говорилося в численних інтерв’ю та виступах на політичному й військовому рівнях. Утім, ця кількість уже майже 40 тисяч – стільки людей російська армія втратила вбитими за час від 24 лютого. А ще десятки тисяч поранених, скалічених.

І якщо російська держава не говорить цього офіційно, і навіть у загальних рисах, то це означає, що кожен і кожна, хто ще зберіг будь-які контакти в Росії чи інформаційний вплив на їхнє суспільство, має доносити цей простий факт до тих, до кого може. 40 тисяч одних тільки вбитих окупантів”, – сказав Зеленський.

Також Володимир Зеленський зачепив питання розширення санкцій проти Росії, поставивши у приклад Велику Британію.

“Сьогодні стало відомо, що Британія розширила санкційний список проти Росії. Додалися ще десятки людей і організацій. Це правильна тенденція, і я вдячний Британії за незмінну твердість у санкційних питаннях. Це приклад, який варто наслідувати й усім іншим у західному світі”, – сказав Зеленський.

Президент України відзначив, що сьогоднішні повідомлення про чергове спровоковане зростання газових цін на європейській біржі вище ніж 2 тисячі доларів за тисячу кубів – це вже достатній привід, щоб розширити санкції проти Росії.

“Для всіх зрозуміло, що це свідомий ціновий терор Росії проти європейців. Використовуючи “Газпром”, Москва робить усе, щоб ця зима стала для європейських країн найбільш жорсткою. На терор потрібно відповідати. Відповідати санкціями”, – наголосив Володимир Зеленський.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий