За його вікном білка зробuла гніздо і прuвела білченят (відео)

Життєві історії

Білки – дуже полохливі і спритні тваринки. Через це поспостерігати за ними в умовах дикої природи просто неможливо. Варто їм лише побачити чужинця, білки поспішають у своє дупло. Єдиний спосіб поспостерігати за рудою красунею – відвідати зоопарк.

Але одному чоловікові дуже пощастило. Перед його вікном молода мама – білка звила своє гніздо. І тепер у нього є унікальна можливість бачити білку та її дитинчат кожен день. Спостерігати за білкою і білченятами можна годинами. Це немов живе кіно.

А завдяки тому, що щасливий чоловік не скупився, побачити таке прекрасне явище можемо і ми. Він зняв відео про те, як живуть білка і білочки за його вікном. Звичайно, підглядати за чужим життям не надто чемно, але коли в тебе такі чарівні сусіди, складно втриматися!

Тільки подивіться, які вони чарівні! Як зворушливо білка заривається в пух і безтурботно засинає. А як мило виглядає білченя, яке притискається до неї і спить. Поруч з мамою йому нічого не страшно! Білки здаються непосидючими пустунами, але в цьому ролику звірята розкриваються з іншого боку.

Джерело: lime.energy

Оцените статью
Добавить комментарий