За 10 км! ЗСУ вже під Херсоном – звільнення близько! Ворог не чекав – перемога за Україною!

Новини

Херсон перебуває в окупації з початку війни, росіяни вбивають і знущаються з мирних жителів, які дуже чекають визволення. У мережі з’явилося відео з українським бійцем, який сказав, що ЗСУ вже за 10 кілометрів від Херсона і скоро прийдуть його звільняти.

Відповідне відео опубліковано Telegram-каналі Олега Шарпа.

“Хочу звернутися до жителів Херсону – ми вже близько, 10 кілометрів від Херсону, тому чекайте на нас, друзі, ми обов’язково будемо. Тримайтеся, все буде Україна”, – сказав воїн.

Водночас, радник голови ВП Олексій Арестович заявив, що українські військові зараз перебувають за 18 кілометрів від Херсона і завдають масованих артилерійських ударів по скупченням супротивника на південному напрямку.

Оперативна інформація станом на 06.00 14.06.2022 щодо російського вторгнення. Розпочалася сто одинадцята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні та завдання ракетних і авіаційних ударів по об’єктах інфраструктури на території України. На Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін у діяльності підрозділів збройних сил республіки білорусь не відзначалося.

На Сіверському напрямку противник посилив підрозділи зі складу 1 танкової армії Західного військового округу, що залучається до прикриття російсько-українського кордону у Брянській та Курській областях, двома батальйонними тактичними групами зі складу повітряно-десантних військ. Агресор обстріляв з артилерії позиції Сил оборони у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей. Провів повітряну розвідку БпЛА у районі населеного пункту Середина Буда Сумської області.

На Харківському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на веденні позиційної оборони та недопущенні подальшого просування підрозділів Сил оборони до Державного кордону. Загарбники здійснили вогневе ураження, зокрема задіяли армійську авіацію, у районах населених пунктів Рубіжне, Руська Лозова, Байрак та Дементіївка.

На Слов’янському напрямку окупанти основні зусилля зосереджують на спробах встановлення повного контролю над населеним пунктом Богородичне та створенні умов для розвитку наступу на Слов’янськ. Ворог застосовує артилерію поблизу Дібрівного, Карнаухівки, Нової Дмитрівки та Вірнопілля. На Лиманському напрямку окупанти здійснюють перегрупування військ з метою розвитку наступу в напрямках Лиман – Райгородок та Ямпіль – Сіверськ.

На Сєверодонецькому напрямку противник посилив угруповання за рахунок переміщення у район населених пунктів Кремінна – Рубіжне до двох батальйонних тактичних груп. За підтримки артилерії веде штурмові дії у місті Сєверодонецьк, намагається закріпитися у центральній частині міста.

На Бахмутському напрямку агресор обстрілює з артилерії позиції наших військ у районах населених пунктів Відродження, Новолуганське і Бахмут. Має частковий успіх, закріплюється у населеному пункті Відродження. Продовжує вести штурмові дії у напрямку Відродження – Вершина. На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних дій не вів. Посилив застосування авіації та артилерії для сковування наших військ.

Оцените статью
Добавить комментарий