З чим пов’язані зміни в організмі жінки і чому деякі речі потрібно вважати нормою

Новини

Менопауза — особливий період в житті кожної жінки. Жінка починає відстежувати в своєму тілі різні зміни, яких раніше не спостерігала.

Найпоширенішою скаргою фахівці називають — зміна маси тіла. Жінки скаржаться на те, що вони не змінюють спосіб життя і харчування, а вага все одно збільшується. Далі стратегію жінок можна розділити на два види, одні вважають, що краще нічого не робити, і набирають десятки зайвих кілограмів. Друга частина жінок починає посилено худнути, їм хочеться швидше позбутися від жиру на своєму тілі.

Стратегія бути худим повсюдно нав’язана нам засобами масової інформації. У нашому мозку вже сформований стереотип, згідно з яким тільки худа людина може бути красивою і здоровою. Але це поширена помилка. Такий підхід особливо шкодить жінці в зрілому віці.

Далі ви дізнаєтеся, з чим пов’язані зміни в організмі і чому деякі речі потрібно вважати нормою. Зокрема це відноситься до утворення на тілі дорослої жінки додаткового жирового прошарку.

1. Старіння — спіткає кожного

Процес, який ми звикли називати старінням, є частиною задуму природи щодо нашого організму. Варіантів для вибору тут у людини не багато. Утворення зморшок на шкірі, це всього лише один із проявів змін, які відбуваються в організмі. Старіють внутрішні органи, сповільнюються всі процеси в організмі.

Навіть жінка, яка може дозволити собі необмежену кількість омолоджувальних процедур в найдорожчих салонах, або буквально жити в банку з антивіковим кремом, не може уникнути старіння.

Сильний вплив на в’янення тіла жінки надає зміна гормонального балансу. Зокрема, зниження рівня прогестерону і естрогену в організмі. Це найголовніша причина відомих проблем, з якими стикається жінка на стадії менопаузи. Зміна гормонального балансу забезпечує порушення сну, стрибки настрою, аритмію, припливи і інші індивідуальні симптоми.

2. Помірна кількість жиру в організмі — має важливе значення для здоров’я жінки

У віці, коли у жінки починається клімакс, яєчники скорочують вироблення естрогену. Компенсувати нестачу цього гормону організм може з жирової тканини. Запуск зміни стратегії отримання гормону призводить до появи у жінки зайвих кілограмів.

Запам’ятайте головне, збільшення кількості жиру в цьому періоді — норма!

3. Відсутність необхідної кількості жиру призводить до нестачі естрогену у жінки

Якщо в організмі жінки не буде депо з жиром, організм не отримає потрібної кількості естрогену в період менопаузи. Це неминуче призведе до більш сильного прояву клімаксу у жінки, швидкого старіння. У зв’язку з цим обережно ставтеся до суворих дієт, користі від відсутності збалансованого харчування ваш організм не отримає. Важливо, щоб жінка в комплексі вела здоровий спосіб життя, а не час від часу мучила себе марними дієтами.

Недостатня кількість гормону естрогену загрожує порушенням пам’яті, хворобами серця, кістки стають крихкими. Шкіра втрачає еластичність, в ній затримується рідина, часто вранці жінка прокидається опухлою, навіть коли не зловживала солоними продуктами.

Посилена боротьба з жировими відкладеннями в період клімаксу забезпечить вам суху шкіру і глибокі зморшки. Необхідно зрозуміти, що зміни в тілі, які спостерігає жінка, абсолютно природні, до захворювань це не має ніякого відношення. Навчіться любити своє тіло в будь-якому стані. Радувати себе, більше перебувати в стані щастя, це додасть вам здоров’я.

Зробіть все від вас залежне, щоб прибрати з вашого життя негатив, сумних людей у ​​яких все погано. Не дивіться новини з подіями.

Зосередьтеся на прийнятті та любові до свого тіла, це додасть вам енергійності і здоров’я.

Джерело

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий

Право на слово We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications