Z-блогери застерігають Кремль від нових “акцій” з боку добровольців із “СР” та “РДК”

Новини

У РФ впевнені, що вторгнення добровольців на територію країни не останнє і попереду можуть бути нові акції.

Вчора, 12 березня, на територію Білгородчини та Курської області увійшли добровольчі загони від “СР”, “РДК” та “Сибірського батальйону”. Вони очистили від ворога найближчі до кордону з Україною населені пункти РФ, анонсувавши нові спецоперації.

Сьогодні, 13 березня, аналітики з Інститут вивчення війни проаналізували вчорашні події за участю добровольчих загонів біля РФ.

У ГУР МО України підтвердили, що громадяни РФ, які входять до складу добровольчих формувань, мають повне право “повертатися” на батьківщину.

Спочатку всі російські паблики почали писати про те, що немає жодного проникнення на територію країни з боку України. Проте згодом вони все ж таки визнали факт наявності “диверсантів”, але й при цьому відзвітували, нібито ЗС РФ відбили всі атаки з боку добровольців.

На кадрах з геолокацією від 12 березня видно, як добровольці ведуть стрілецький бій у районі Нехотіївки та Сподарюшино на Білгородчині та в районі Теткіно на території Курської області.

Z-паблік запевняє, нібито російський десант відбив усі атаки на Теткіно, хоча населений пункт знаходиться під владою добровольців.

У ISW вже неодноразово говорили про те, що МО РФ відмовляється перекидати на кордон регулярні війська, віддаючи перевагу добровольчим загонам і призовникам, які і повинні “стерегти” кордон.

Z-блогери запевняють, що проукраїнські сили атакували територію РФ напередодні президентських виборів. Вони не виключають, що найближчим часом подібні “акції” можуть повторюватися знову і знову.

Rate article