Їхала в маршрутці, на зупинці зайшла вагітна жінка. Такого водія зустрічаю вперше

Новини

Їхала в маршрутці в Рівному і була дуже здивована водієм цього маршруту. Шанобливе вітання, на кожне спасибі відповідає “Будь ласка”, а по дорозі моєму здивуванню нe було меж.

Зайшли на зупинці двоє дітей, підійшов хлопчик заплатити за проїзд, а водій запитує скільки йому років? 9 – відповів він. A сестрі? 15 – відповідає хлопчик. І тут водій каже: – «Тоді з вас за один квиток». Я було приємно здивована.

Їдемо далі, зупиняє нашу маршрутку далекобійник, у нього щось зламалося в машині, потрібно під’їхати, запитує водія скільки коштує проїзд. А той просто махнув рукою і сказав проходити.

На наступній зупинці заходить вагітна жінка і дає гроші за проїзд. Водій відмовився, сказав проходити, сідати, а гроші вам ще потрібні будуть на підгузники. Я їду в приємному шоці.

І ось зупинка далекобійника, він поклав гроші і вийшов з маршрутки, і що ви думаєте? Водій покликав його і повернув гроші. Я шокована, так і хочеться сказати цьому водієві величезне спасибі, що ви такий є на світі, і щоб у нас в Україні було більше таких людей. Нехай вас і ваших рідних береже Бог.

Оцените статью
Добавить комментарий