“Є позитив”, – Зеленський про рішення Сенату США надати допомогу Україні

Новини

13 лютого Верхня палата Конгресу дала поштовх на передачу Україні 60 мільярдів доларів – тепер усі чекають на голосування в Палаті представників.

Володимир Зеленський привітав позитивне рішення Сенату США щодо законопроекту, який включає надання допомоги Україні у розмірі 60 мільярдів доларів. Йдеться про військову та гуманітарну підтримку на нинішній рік.

Як повідомив глава держави у “Телеграм”, цього рішення чекали не лише в Україні, а й у всій Європі.

Президент зазначив, що американське лідерство у світі буде таким же жорстким, як і в останні десятиліття. Це рішення додає впевненості та мотивації Україні у її боротьбі за незалежність суверенітет та демократичні цінності перед агресією Кремля. Наразі рішення про допомогу Києву має затвердити Палата представників. Зеленський очікує на позитивне рішення і на цьому етапі принципової підтримки США України.

Раніше речник Нижньої палати Конгресу республіканець Майк Джонсон дав зрозуміти, що не поставить на голосування законопроект Сенату, до якого входить підтримка України, але є нюанси.

Також проти надання допомоги Україні виступив американський мільярдер Ілон Маск, який закликав республіканців не голосувати за законопроект.

Rate article