Влітку темпи мобілізації сягали приблизно 20 тисяч осіб на місяць, але у вересні сталася “велика просадка”, сказав депутат.

Якщо війна триватиме ще два-три роки, потрібно буде мобілізувати по 150 тисяч людей на рік. Про це заявив народний депутат Руслан Горбенко в ефірі Новини.LIVE.
За його словами, Офіс президента зараз розробляє внутрішній “план перемоги”. До продовження повномасштабної війни треба підготуватися, зокрема й з точки зору процесів мобілізації.
“Якщо прогнозувати, що війна буде тривати ще 2-3 роки, то нам треба мобілізувати по 150 тисяч на рік”, – сказав Горбенко.
Він зазначив, що влітку темпи мобілізації сягали приблизно 20 тисяч осіб на місяць, але у вересні сталася “велика просадка”. Втім, Горбенко зауважив, що варто аналізувати якість мобілізованих.