Яким би ваш син не був дорослим, йому все одно потрібна мама

Новини

Якщо ваш син вже давно вищий ніж ви, або його розмір ноги такий як у дорослого чоловіка, він все одно потребує маму. Незалежно від віку — вони залишаються дітьми для батьків.

Не потрібно ставитися до цього насторожено. Дорослі сини хочуть ніжних материних поцілунків, теплих обіймів та слів підтримки. Вони хочуть  разом з матір’ю згадувати свої шкільні роки, хвалитися спортивними досягненнями та сміятися над дурними жартами.

Так і матір завжди хоче знати, що з її сином. Його інтереси, мрії та оточення завжди будуть цікавити її.

Наші сини хочуть, щоб їх вдома завжди чекали з нетерпінням. Вони хочуть повертатися в дім, де на них буде чекати щаслива матір.

Вони повинні бути впевнені на 100%, що мами завжди знайдуть час їх вислухати. І що б не трапилося, вони зможуть нам повністю довіритися, а ми, своєю чергою, завжди їх зрозуміємо і підтримаємо.

З іншого боку, їм також потрібна хороша дисципліна. Особливо це стосується підлітків. Їхній зріст та розмір ноги не має значення. Вони ще не пізнали життя, тому ми повинні застерігати їх від найгірших помилок. Так, вони вже майже чоловіки, але тільки майже.

Моліться за своїх синів, допомагайте їм  у всіх починаннях та не залишайте у біді. Я щовечора молюся за здоров’я своїх синів, адже вони для мене є найціннішим скарбом.  Матері мене зрозуміють.

Запам’ятайте, що на їхньому шляху буде ще багато звершень та незгод, але є щось незмінне. Те, що найважливішою людиною для них буде їхня матір.

Ви згідні зі мною?

Оцените статью
Добавить комментарий

Право на слово We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications