Як ЛЕГКО відмити плиту, до якої пригорів позавчорашній борщ і голубці: 4 способи

Життєві історії

Як очистити кухонну плиту від жирових плям і нагару? Кожна господиня задається цим питанням. Сьогодні наша редакція підкаже, як обійтися без дорогих хімічних засобів і очистити цей побутовий прилад до блиску, пише Мамины Шпаргалки.

Як відмити плиту

Харчова сода – незамінний помічник на кухні. Щоб відмити кухонну плиту за допомогою соди, досить намочити плиту невеликою кількістю води і посипати содою. Через 15 хвилин можна прибрати забруднення за допомогою губки. Сода м’яко очищає емальовану поверхню, не залишає подряпин і відмінно змивається.

Позбутися від жирних плям допоможе лимонний сік. Для цього необхідно полити забруднену поверхню свіжовичавленим лимонним соком і потерти лимонною м’якоттю.

Про що варто назавжди забути, так це про скребки. Вони залишають подряпини навіть на сталевих поверхнях. Найкраще використовувати губки з ворсистою основою.

Очистити грати плити – проблема не з легких. Для цього потрібно знати, з якого матеріалу вони виготовлені. Чавунну решітку можна очистити шляхом розжарювання на відкритому вогні. Для сталевого виробу підійде замочування в миючому розчині. Емаль слід очищати за допомогою гарячої води і содового розчину.

Сподіваємося, тобі припали до душі ці трюки для наведення ідеальної чистоти.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий