Як легко освітлити пожовклу емаль і позбутися від зубних каменів?

Різне

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Вам потрібно проводити тільки 2 чистки в тиждень цим способом, щоб вже через 14 днів досягти приголомшливих результатів!

Чудова білосніжна посмішка і міцні здорові зуби – це мрія будь-якої людини. Але дуже часто через незбалансоване харчування, шкідливих звичок, вживання ліків, а також з огляду на генетичну схильність, у нас з’являються неприємності з зубами.

Найчастіша проблема – зубний камінь, а також жовтизна емалі. До речі перед тим, як утворюється зубний камінь, зуби набувають саме жовтуватий відтінок. Це ознака скупчення бактерій, які можуть викликати ще й гінгівіт, інфекції горла і т.д.

Щоб видалити зубний камінь в домашніх умовах, спробуйте цей ефективний економічний метод

рецепт

знадобиться:

сіль – 0,5 чайна ложка;

сода – 1 чайна ложка;

перекис водню;

вода;

ополіскувач для порожнини рота.

Що необхідно робити?

Перемішайте соду і сіль. Намочіть зубну щітку в воді, потім умочіть її в приготований порошок і почистіть свої зуби протягом п’яти хвилин.

З’єднайте перекис, і воду в однакових пропорціях і прополощіть рот цією рідиною протягом хвилини. Після цього прополощіть рот прохолодною водою.

Ну і на завершення прочистите зуби за допомогою зубочистки і зубної нитки і прополощіть ополоскувачем для порожнини рота. Знову прополощіть рот звичайною водою.

Не забувайте повторювати процедуру приблизно один раз в три дні, і вже через два тижні ваші зубки помітно побіліють, а зубний камінь пропаде!

Рекомендовано проконсультуватися з фахівцем щодо цього рецепта. До речі, незважаючи на використання такого методу для позбавлення від зубного каменю, походи до стоматолога ніхто не відміняв! Постарайтеся відвідувати цього лікаря один раз на півроку!

джерело

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий