Яйця ніколu не можна зберігати в холодuльнику. Більшість господинь не знають цього

Новини

Всі звикли зберігати яйця в холодильнику, вважаючи, що це продовжує термін їх зберігання. Однак, в магазині можна помітити, що яйця зберігаються не в холодильній камері.

Кожен холодильник оснащений спеціальним лотком для яєць. Багато хто вважає, що зберігання яєць в холодильнику продовжує термін їх зберігання, а також, знижує ризик отруєння, бо при низьких температурах не розмножуються бактерії, що можуть спровокувати сальмонельоз.

Також, зберігають яйця в холодильнику, що вже заражені сальмонельозом, щоб від них не постраждали інші продукти.

При зберіганні яєць в кімнатній температурі, їх термін придатності не скоротиться, бо в магазині та на ринку їх ніхто не тримає в холодильнику. Також, в багатьох рецептах пишуть, що яйця повинні бути кімнатної температури. Охолоджені яйця використовуються в окремих випадках.

При тривалому зберіганні яєць в холодильнику, а потім при кімнатній температурі, утвориться конденсат, що стає гарною умовою для розмноження бактерій на шкаралупі.

Якщо покласти охолоджене яйце у воду кімнатної температури, шкаралупа може тріснути. При тривалому зберіганні яєць в холодильнику, на шкаралупі з’являться мікротріщини, в яких почнуть активно розмножуватися бактерії.

Rate article