– Я отримала декретні, це мої гроші! Можу собі дозволити! На нашу дитину заробиш ти! Ти ж чоловік, – строго відповіла дружина

Життєві історії

Кажуть, що рано виходити заміж, а тим більше думати про дітей, недобре і нераціонально. Рано – це коли? У п’ятнадцять, двадцять, тридцять? Або ніхто не знає.

У будь-якому віці люди здатні сказати що-небудь, вибачте на слові. І вік тут ні до чого, все залежить від самої людини.

Не так давно зіграли весілля одні наші знайомі. Всі за них пораділи, вітали щиро, бажали побільше дітей і мішки грошей… Ну все як завжди, як на весіллях буває!

Слова і думки матеріальні, тому мають властивість збуватися. Олена незабаром повідомила своєму чоловікові, що вона чекає дитину. Антон дуже сильно зрадів, просто на сьомому небі від щастя був.

Ще б пак, четвертий десяток кожному йде, а дітей ще немає. Пора б уже!

І ось, час іде, наступає пора йти Олені в декрет. Тут і друге побажання збувається – Олена отримує декретні.

Подружжя починають планувати, як зроблять ремонт в спальні, переробивши її під дитячу кімнату. Антон підбирає дизайн, будматеріали. Олена дивиться дитячі меблі. Все просто шикарно.

І тут, несподівано, дівчина декре ні гроші витрачає тільки на себе. І заявляє: «Я отримала декретні, це мої гроші! Можу собі дозволити!»

Антон був здивований, намагається пояснити дружині: «Це ж гроші на нашу дитину! До того ж у тебе це все ж є вже, навіщо тобі це?»

Та ні в яку: «На нашу дитину заробиш ти! Ти чоловік, годувальник! »

Чоловік, звичайно, засмутився. Дівчину можна було б зрозуміти, якби її чоловік був скупердяєм і ніколи не давав їй грошей.

Але ж ні, практично ні в чому їй Антон не відмовляв. І сама вона не працює. Слава Богу, але їхня сім’я живе в повному достатку.

Оцените статью
Добавить комментарий