Washington Post: Путіна Уже Відверто Критикують У Найближчому Середовищі

Новини

Російського диктатора Путіна почали критикувати у найближчому оточенні через війну в Україні.

Про це пише Washington Post із посиланням на дані американської розвідки.

“Член найближчого оточення Володимира Путіна в останні тижні висловив російському президенту незгоду з його поведінкою у війні на Україні. Ця критика є свідченням заворушень всередині російського керівництва з приводу ведення війни, яка обернулася катастрофічно невдало для Москви, змусивши Путіна минулого місяця віддати наказ про мобілізацію сотень тисяч військовослужбовців у відчайдушній спробі компенсувати недавні втрати на полі бою”, – зазначає видання.

За даними джерела, інформацію вважають досить важливою та включили в щоденний брифінг президента Байдена з розвідки і передали іншим офіційним особам США.

“Невдоволення, яке висловив член найближчого оточення Путіна, було пов’язано з неправильним управлінням військовими зусиллями і помилками, що допускаються тими, хто проводить військову кампанію”, – йдеться в матеріалі видання.

Rate article