Вся nравда сnлuвла! Блогер вuкрuв ведучого СТБ Дмuтра Карnачова. Вuявляється він: “3а освітою не nсuхолог”

Різне

Блогер Богдан Беспалов розповів, що йому відомо про Дмитра Карпачова – ведучого шоу “Супермама”, яке нещодавно повернулося на екрани. Інформацією про телезірку він поділився на своєму YouTube-каналі.

На тлі того, що Карпачов з’являвся у нових випусках “Супермами” лише через Zoom, глядачі почали цікавитися, а де ж перебуває ведучий. Беспалов розповів, що артист в Україні, його бачили підписники блогера.

“Пан Карпачов перебуває в Україні і, як виявилось, він є прихильником кальянів, тому що його бачили з кальянчиком. Уявляєте? Кажуть, що Дмитро досить сильно постарів, здав позиції”, – розповів Беспалов.

Блогер зазначив, що йому не подобається Карпачов, адже він знає про нього погані чутки. За словами Беспалова, ведучий може не мати освіти психолога, а бути “проектом” СТБ.

“Я до Карпачова ставлюсь вкрай негативно. Так, він талановитий… Як шоумен він вміє абсолютно правильно прогрівати аудиторію, але це людина, яка не має освіти профільної насправді, як я розумію. Тому що ходять чутки, мовляв, Карпачов за освітою не психолог, СТБ просто з нього склепали образ. Тобто це не психолог, це образ, шоумен. І я таке чув у тусовці дуже-дуже давно, ще до того, як почав вести свій блог. Тому я схиляюся до того, щоб довіряти цій інформації”, – пояснив Беспалов.

На думку блогера, Карпачов не з’явився на зйомках “Супермами” лише тому, що на той момент його не було у Києві. А нині ж він, як стверджує Беспалов, точно перебуває у столиці.

“Карпачов у Києві. А чому в Zoom знімали? Тому що, мабуть, це був запис ще 2022-го року, я так розумію. І тоді Карпачов не перебував в Україні, або принаймні в Києві, зараз він повернувся”, – додав блогер.

Чому Карпачова почали “шукати”
Нагадаємо, нещодавно співак Вова Дантес помітив, що Карпачов спілкувався з учасницями “Супермами” лише онлайн. На думку артиста, це доволі дивно.

Блогер Беспалов також підтримав Дантеса й зазначив, що Карпачов – “дуже специфічний персонаж”.

Rate article