“Вона могла бути іконою української музики”: продюсер Полякової пояснив зраду Повалій

Новини

Відомий український продюсер Михайло Ясинський пояснив зраду Таїсії Повалій, яка втекла до РФ.

Продюсер Олі Полякової Михайло Ясинський у подкасті зі Славою Дьоміним пояснив, чому Таїсія Повалій стала зрадницею, хоч могла бути іконою української музики.

За словами продюсера, Таїсія Повалій, її образ та музика – це був такий стовідсотковий архетип України, української жінки, але тепер вона другосортна співачка у Росії.

“Таїсія Повалій була б іконою української музики, ось вона була, ну просто ось одним поглядом, одним тембром, одним звуком, вона відповідала повністю цій українській душі, це була б ікона українська, ну легенда. І перетворитися просто на якусь пересічну російську співачку. Ну, це для мене диво”, – каже Михайло Ясинський.

 

За його словами, Повалій стала зрадницею свідомо, і це не лише заради грошей, а й заради престижу та досягнення цієї “межі мрій” – підкорити Москву. Адже свого часу російський шоу-бізнес уважався центром індустрії.

“Це розвинена індустрія, це світ, який збирав з усієї величезної країни, з однієї шостої частини світу найталановитіших, найрозумніших, тих, хто проходили конкуренцію. Така, знаєш, екосистема, в якій було дуже почесно і дуже престижно. Я, коли говорю про те, заради чого все це, ось заради певного стану, до якого ти обтяжуєш все своє життя,” – пояснив Михайло Ясинський.

 
Оцените статью
Добавить комментарий