Він не зміг мовчатu! Генерал звернувся – країна має знатu: 3СУ вдалось надможлuве. Максuмальнuй усnіх!

Новини

Українські Збройні сили продовжують працювати на Таврійському напрямку та знищувати окупаційні війська РФ.

Загалом, протягом минулої доби ворог 17 разів атакував наші позиції та здійснив 744 обстріли, завдав 4 ракетних та 18 авіаударів.

Артилерійські підрозділи Сил оборони таврійського напрямку протягом доби виконали 1468 вогневих завдань.

За останню добу втрати ворога склали 321 особа (безповоротні — 81, поранені — 233, полон — 7).

Знищено 40 одиниць військової техніки противника. Зокрема, 1 танк, 1 ББМ, 9 артилерійських систем та мінометів, 1 ППО, 1 РЛС «Зоопарк», 1 ПТРК, 17 БпЛА, 6 одиниць автомобільної техніки та 3 одиниці спеціальної техніки.

Також було знищено 8 складів боєприпасів та 2 пункти управління ворога.

Зазначимо, український наступ просувається, незважаючи на те, що українські військові, звільняючи окуповані Росією території, йдуть на ризик воюючи меншою, ніж у ворога, кількістю зброї.

“Це безпрецедентно і ми це називаємо українським дивом”, – заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в інтерв’ю журналістці Голосу Америки Мирославі Ґонґадзе.

Відповідаючи на питання про українські та міжнародні очікування щодо успіхів контрнаступу, Маляр каже, що не існує критеріїв, за якими можна виміряти і оцінити наступ: “Немає лінійки, немає таких ваг і немає таких стандартів чи норм”.

“Ми в цьому столітті – перша і єдина держава, яка обороняється від такої повномасштабної та інтенсивної війни”, – наголосила заступниця міністра.

За словами посадовиці, загалом некоректно оцінювати контрнаступ за шкалою добре/погано, багато/мало. Тому що військові мають декілька задач під час наступальної операції, і це не тільки виключно просування вперед.

“Їхнє завдання – створити умови, за якими можна буде просуватися, тому що ворог готовий до таких дій”, — каже Маляр.

Додамо, Олексій Гетьман, майор запасу НГУ, ветеран російсько-української війни, вважає, що, дійшовши до Токмака та перерізавши противнику логістику залізницею, максимум через три місяці ми отримаємо капітуляцію херсонського і кримського угруповання ворога. Про це він розповів в етері Еспресо.

«Чому нам важливий Токмак? До цього міста залишилося приблизно 20 км. Токмак і далі на схід до Волновахи – це залізниця, яка армійською мовою є рокадною дорогою, і нею підживлюється все кримське та херсонське угруповання противника. Ворог ще має одну дорогу для постачання через Кримський міст, але він теж не безсмертний, як кажуть. Коли ми пройдемо 20 км до Токмака і переріжемо цю логістичну артерію, то російські війська зможуть постачати все необхідне тільки автомобільним транспортом. Тобто постачання залізницею припиниться. А вороже підживлення, особливо угруповання у Криму, залишиться без необхідного постачання для війни», — пояснив військовий аналітик.

Олексій Гетьман зазначив, що у кожному підрозділі армії РФ є певні резерви, але їх вистачить для ведення бойових дій у будь-якій інтенсивності максимум на три місяці. Бо підвозити автомобільним шляхом необхідну кількість постачання росіяни будуть нездатні.

«Якщо дивитися на фортифікаційні споруди, які там проходять, то вони побудовані як раз паралельно цій залізниці. Окупанти намагаються захистити залізницю, бо це єдиний шлях постачання. Тому вони й напали на південь, аби захопити цей коридор. Якщо ми його переріжемо, то кримське угруповання капітулює максимум через три місяці, бо там російським військам не буде чим воювати. Вони залишаться без постачання всього, тому ними й побудована навколо Токмака кругова оборона. Звільнення Токмака я б порівняв не тільки з остаточно виконаною задачею по нашій літній наступальній операції, а це перелом у війні. А в цілому — навіть наша перевага у війні. І нам до переваги у війні залишилося 20 км до Токмака», — підкреслив Гетьман.

Rate article