Викидайте терміново. Топ-5 предметів в гаманці, які злякують гроші

Новини

Після винаходу гаманця, даний аксесуар для зберігання грошових купюр, став популярний практично серед усього населення планети.

А маги, чаклуни і екстрасенси пов’язали з ним велику кількість повір’їв, пише «Телеграф«. І крім того, придумали безліч прикмет, щоб фінансове становище власника поліпшувалося з кожним днем.

Однак багато хто звик зберігати в гаманці не тільки гроші, але і інші речі серед яких важливі і не дуже.

Саме тому езотерики склали список найбільш непотрібних речей, які зберігаються в ньому. Мало того, що вони не потрібні, так ще й можуть серйозно нашкодити людині.

Перше і найпоширеніше — це банківські картки. Якщо з якоїсь безглуздої випадковості власник втратить гаманець, то разом з ним пропадуть і банківські карти, які потім потрібно буде відновлювати, витративши на це багато часу. Але найголовніше — це те, що енергетика карт може нести дисгармонію, особливо якщо це кредитки. Заборгованості по карті можуть стати причиною відтоку фінансів.

Чеки, квитки, фантики езотерики називають сміттям, який вкрай негативно впливає на грошову енергетику. У тих, у кого в гаманці лежать всякі папірці, самі собі перекривають приплив грошової енергії.

Фотографія також знаходяться в списку речей, які не можна зберігати в гаманці. Вся справа в тому, що купюри і монети проходять через руки безлічі людей з недобрими намірами. Їх енергетика несе в собі небезпеку, що може негативно позначитися як на фінансовому становищі людини, зображеного на знімку, так і на його здоров’я.

Ікона не вбережуть від крадіжки грошей або їх відтоку. Лики святих потрібно зберігати в іншому місці, але ніяк не в гаманці. Щоб допомагали вищі сили, досить звернутися до них з молитвами.

Ключ також можуть стати надбанням злодіїв. Крім того, на ключі нерідко призводять псування, тим самим прирікаючи їх власника на життєві труднощі. Крім того, енергетика грошей і ключів можуть вступати в конфлікт, що зашкодить їх власнику.

Оцените статью
Добавить комментарий