Війnа перенеслася на територію Росії, експерт поділився: “Стався величезний крок…”

Різне

Військовий експерт Валентин Бадрак прокоментував перенесення війни на територію Росії

Військовий експерт Валентин Бадрак прокоментував регулярні вибухи на території Росії. Про це він розповів в ефірі “Фабрики новин”.  politeka.net

Бавовна у Криму

“І ми й росіяни бачимо, що за два останні місяці трапився величезний крок уперед у нарощуванні українського виробленого та розробленого оборонного потенціалу. І якщо перші атаки були переважно психологічними по території Росії, то я починаю відлік десь із 17 липня, коли було знищено повністю літак Ту-22М3”, – розповів експерт.

При цьому варто розуміти, що це було знищено маленьким дроном, який був меншим за метр за розміром. Це означає, що це літальні апарати з невеликим корисним навантаженням, а саме 5-10 кілограмів вибухівки.

Атака на аеропорт у Пскові

Таким чином, ці успіхи – це ювелірна робота операторів може стати причиною знищення елементів оборонного потенціалу Росії. Після цього було ще знищено два вантажні літаки Іл-76, які базувалися у Пскові.

Тому тепер потрібно йти до збільшення оборонного потенціалу і розробити такі дрони, які зможуть брати на борт до 100 кілограмів вибухівки. І це має бути не тротил або гексоген, а щось сильніше за потужністю.

Оцените статью
Добавить комментарий