Відкриваєте пральну машинку і чуєте неприємний запах? З цим засобом ви позбудетесь від цвілі та неприємного запаху

Новини

Після прання білизни з пральної машини нерідко доноситься затхлий запах. Яким же чином можна очистити пральну машину і позбутися від затхлого запаху?

При пранні рушників додавайте склянку оцту і періть їх при високій температурі. Це не зашкодить рушникам і допоможе їх знезaразити. З видаленням запахів також прекрасно справляється харчова сода, але вона не така згубна для бактерій, які викликають запах, пише Мамины Шпаргалки.

Залийте 2 склянки білого оцту в пральну машину і запустіть довгий цикл прання з гарячою водою без додавання одягу та інших миючих засобів

Дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин, щоб підготувати розчин, а потім тимчасово зупиніть виконання програми, щоб дати йому час подіяти на забруднення всередині бака.

Через годину зніміть пральну машину з паузи і дочекайтеся закінчення прання. Після чого запустіть короткий цикл прання, щоб змити залишки засобу.

Оцет очистить пральну машину від накипу, видалить мильні накопичення і інші забруднення, допоможе позбутися від бaктeрій і неприємного запаху.

Ви можете замінити оцет двома склянками хлорного відбілювача, але він є більш токcичним засобом.

Після зливу води протріть внутрішню частину дверцят і гумові ущільнювачі навколо неї м’якою тканиною, змоченою в суміші рівної кількості води і оцту.

Читайте також: 5 таємниць прання, які можна дізнатися тільки від покоївок 5-зіркових готелів в Європі

Ущільнювачам приділіть особливу увагу, так як вони часто виявляються пасткою для брудної води і різних відкладень. Потім пройдіться по ним вологою ганчіркою і витріть насухо.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий