В6uвство Андрія Парубія: його батько назвав причетних

blank Uncategorized

Батько Андрія Парубія заявив, що за його сином давно стежили. Батько казав політикові бути обережним, але «йому було соромно боятися».

Батько народного депутата України Андрія Парубія — Володимир Парубій — заявив, що за його сином давно стежили. За словами батька, до злочину причетна ФСБ Росії та люди з України. tsn.ua

Про це Володимир Парубій розповів у інтерв’ю виданню «Еспресо».

«Чесно кажучи, коли сталося вбивство і коли я побачив по телебаченню, як саме це сталося, то відразу зрозумів. Звісно, що це російська ФСБ, але досі не маю сумніву: до цього вбивства, до його підготовки були причетні люди і в Україні», — сказав батько вбитого політика.

Він додав, що не знає, хто ці люди. Але були такі, які знали, де ходить депутат, що робить — тобто «давно стежили за ним».

«І не тільки тому, що Путін видав той „вирок“. Там був не лише Андрій, ще декілька людей», — додав Володимир Парубій.

Він поділився, що казав синові бути обережним, але «йому було соромно боятися». За словами батька, Андрій Парубій ніколи не боявся, він мав вроджену віру у свої сили та безстрашність.

«Це безглуздо — його смерть. Він міг ще дуже багато зробити для України. В одному з інтерв’ю він сказав: „Я все робив для України“. Звісно, що сім’ю забезпечував мінімально. Але ні багатства, ні слави він не прагнув, а прагнув добра для України. Бо він розумів і часто в розмовах говорив — якщо ми ще раз втратимо Україну, як попередні рази, вже невідомо, чи ми колись відновимося», — розповів Володимир Парубій.

Rate article