В Україну прибула батарея найновіших Skynex: “вбивця Шахедів” працює моментально

Новини

Поява систем Skynex в Україні може серйозно ускладнити російським військам використання іранських безпілотників “Шахед-136”.

В Україну прибула батарея найновіших німецьких систем протиповітряної оборони Skynex. В Інтернеті комплекс уже прозвали “вбивцею Шахедів” – іранських безпілотників, які Росія масово закуповує в Ірані та атакує територію України. Зенітний комплекс Skynex є високотехнологічною системою ППО, що має радар із дальністю дії 50 км, командний пункт та гармати, кожна з яких оснащена електрооптичними датчиками та радаром стеження. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал Україна 365“.

При наближенні до мети боєприпаси системи “розкриваються”, викидаючи сотні дрібних вольфрамових циліндрів, які утворюють руйнівну хмару.

За словами військових експертів, система Skynex значно посилить протиповітряну оборону країни та дозволить ефективно протистояти російським безпілотникам та крилатим ракетам, які вона також може збивати.

Поява систем Skynex в Україні може серйозно ускладнити російським військам використання іранських безпілотників “Шахед-136”. Ці безпілотники є відносно недорогими та простими в експлуатації, що робить їх привабливими для російських військових. Однак вони також є вразливими до сучасних систем ППО.

Системи Skynex вже використовувалися у бойових умовах на Близькому Сході. Вони показали себе ефективним засобом боротьби із безпілотниками.

Нагадаємо, у грудні Берлін оголосив про пакет допомоги для України, до якого увійшли ЗРК Patriot та ракети для нього, а також інше обладнання.

Rate article